Luxury Apartment Near Le Marais

  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

1-slaapkamer Luxury Apartment Near Le Marais Parijs ligt op afstand van 3 km van de Jardin du Luxembourg en op 5 minuten wandelen van Goncourt metrostation. Met toegang tot een ijsbaan is dit 30 m² grote appartement een goede uitvalbasis voor actieve gasten.

Deze accommodatie heeft een een kleedruimte en een keuken en uitzicht op de stad. Bij het appartement zijn een bidet, een apart toilet en een douche aanwezig voor uw comfort. Een haardroger en handdoeken zijn ook aanwezig in de badkamer.

Luxury Apartment Near Le Marais biedt voorzieningen voor het zelf koken, zoals een complete keuken, en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten.

Dit appartement is in de 11e Arrondissement wijk van Parijs, binnen het bereik van het Place de la République gesitueerd. Het Louvre is op een rijafstand van 10 minuten van Luxury Apartment Near Le Marais gelegen. Deze 1-badkamer accommodatie is op op afstand van 2 km van de Sainte-Chapelle gelegen. Dit appartement is gelegen niet ver van het treinstation Châtelet-Les Halles RER.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Luxury Apartment Near Le Marais Parijs
Petit Refuge Urbain - Paris 11
Mobiele prijsaanbieding

Petit Refuge Urbain - Paris 11

9.0
Schitterend 25 beoordelingen
276 m van de accommodatie
USD 158 USD 142
per nacht
Quiet Apt 2Rooms Big Kitchen Canal Saint Martin
Mobiele prijsaanbieding

Quiet Apt 2Rooms Big Kitchen Canal Saint Martin

9.5
Voortreffelijk 15 beoordelingen
306 m van de accommodatie
Midoon guest - DUPLEX D'ARCHITECT PARIS 10ème
Mobiele prijsaanbieding

Midoon guest - DUPLEX D'ARCHITECT PARIS 10ème

8.0
Heel goed 30 beoordelingen
529 m van de accommodatie
USD 282 USD 254
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Parijs-Orly
    19 km

    Treinstations

    Station Paris Est
    1,3 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Droger
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Verwarming
    • Zithoek
    • Kleedruimte
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 21:00
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Luxury Apartment Near Le Marais te vinden?
      Luxury Apartment Near Le Marais is in de 11e Arrondissement wijk van Parijs gesitueerd, op 25 minuten lopen van de Notre-Dame van Parijs.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Luxury Apartment Near Le Marais?
      Populaire plekken in de buurt van Luxury Apartment Near Le Marais zijn onder andere de Arc de Triomphe, de Notre-Dame van Parijs, het Louvre.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Le Chateaubriand en Ama restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken in Luxury Apartment Near Le Marais?
      Bij Luxury Apartment Near Le Marais vinden gasten een ingerichte keuken met een koelkast en keukengerei.
    • Hoe groot is Luxury Apartment Near Le Marais?
      Luxury Apartment Near Le Marais heeft een totale oppervlakte van 30 m².
    • Biedt het appartement een mooi uitzicht?
      Ramen van het appartement openen zich naar de stad.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Parijs-Orly
    19 km

    Treinstations

    Station Paris Est
    1,3 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Luxury Apartment Near Le Marais Parijs

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten